Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο “Ασφάλεια στο Διαδίκτυο” 2019-2020

Προς τα δημοτικά σχολεία που συμμετείχαν στο Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο “Ασφάλεια στο Διαδίκτυο”

Σας παρακαλούμε να αποστείλετε τις εργασίες (εάν έχετε) μέχρι την Τρίτη 25 Ιουνίου 2020 για να τις προωθήσω στον πρεσβευτή του δικτύου προκειμένου μετά από έλεγχο να αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του Δικτύου στη θέση κάθε σχολείου. Εφόσον γίνει η ανωτέρω διαδικασία τότε και μόνο θα δοθούν οι βεβαιώσεις σε σχολεία, εκπαιδευτικούς και μαθητές. Όλες οι εργασίες πρέπει να είναι σε μορφή .pdf και εάν υπάρχουν βίντεο ή ταινίες καλό είναι να σταλούν τα link ανάρτησης είτε από τη σελίδα του σχολείου, είτε από το YouTube ή από το αποθετήριο του ΠΣΔ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΒΙΝΤΕΟ.
Παρακαλούμε να ελέγξετε όλες τις εργασίες ως προς το περιεχόμενο και να υπάρχουν οι γονικές συναινέσεις για ανάρτηση και δημοσιοποίηση το Διαδίκτυο.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου
Ευφροσύνη Χαραλαμπίδου